درباره ما

شرکت نانو صدرا با هدف فروش و تجاری سازی محصولات نانو در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با همکاری متخصصان و پژوهشگران حوزه نانو فناوری توانسته محصولات دانش بنیان مرتبط با نانو تکنولوژی  را عرضه نماید.

با ارائه نانو مواد خاص نیاز محققان و دانشجویان به نانو ذرات و مواد پیشرفته برطرف شده است. گروههای صنعتی کشور که تمایل دارند از نانو تکنولوژی در کار خود بهره ببرند می توانند از نانو ذرات این مجموعه استفاده نمایند.

کاربرد نانو ذرات در صنایع می تواند ارزش افزوده محصولات را بسیار بالا ببرد. کیفیت محصول و ویژگی های فوق العاده ای که مواد نانو تکنولوژی به محصولات می بخشند می توانند مصرف کنندگان را بسیار مجذوب محصول شما کنند.

نمونه ای از کاربردهای نانو تکنولوژی در صنایع غذایی، ساختمان، پزشکی، برق در تصویر زیر به نمایش درآمده است.

چشم انداز

چشم انداز مجموعه نانو صدرا ارائه نانو مواد تخصصی به پژوهشگران و صنایع است. در این راستا از مشاوره های متخخصصان نانو صدرا می توانید بهره مند شوید.

این مجموعه با رعایت استانداردهای روز جهانی توانسته محصولاتی با کیفیت ارائه نماید که توانایی رقابت با برترین مواد نانوی جهانی را دارند.

یکی از محصولات دانش بنیان که کشور ایران بیشتر فعالیت را در زمینه آن دارد کودهای کلاته نانو تکنولوژی هستند. مجموعه نانو صدرا با هدف حمایت از تولید ملی این محصول بسیار مهم در زمینه کشاورزی را برای فروش ارائه می نماید.

خدمات

ضمانت کیفیت محصولات یکی از خدمات مهم است که در مجموعه نانو صدرا رعایت می شود. کلیه محصولات این شرکت با ارائه آنالیز حداقلی ارائه می گردد. بیشتر محصولات نانو صدرا دارای شناسنامه فارسی و انگلیسی است. شما با استفاده از این دیتاشیت های فنی می توانید محصول مورد نظر خود را با اطمینان انتخاب نمایید.

محصولات

نانو ذرات پودری و کلویید

کودهای نانو بیولوژیک کلاته


کود نانو
نانو ذرات
محصولات نانو
نانو تکنولوژی

فعالیت های ما

تامین محصولات متنوع نانو تکنولوژی به ویژه مواد اولیه آنها یعنی نانو ذرات

به اشتراک بگذارید

تماس بگیرید