فروش نانو ذرات زینک اکساید گرید بهداشتی

نانو ذرات زینک اکساید

فروش نانو ذرات زینک اکساید گرید بهداشتی

فروش نانو ذرات زینک اکساید در گرید بهداشتی به منظور استفاده در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در سراسر ایران انجام می پذیرد. فروش این محصول با روش های اینترنتی بسیار رایج است.

نانو ذرات زینک اکساید

نحوه فروش نانو ذرات زینک اکساید

نانو ذرات زینک اکساید تولید شده در برندهای ایرانی  در بازارهای تجاری با سه گرید به فروش می رسد:

  • گرید آزمایشگاهی
  • گرید بهداشتی
  • گرید صنعتی

استفاده از هر یک از این محصولات می تواند در صنایع مختلف انجام شود. منظور از گرید های متفاوت در این مبحث این است که نانو ذرات در گرید های مختلف می توانند شامل درجه خلوص های مختلفی باشند و این درجه خلوص باعث تفاوت قیمت این محصولات و همچنین تفاوت کیفیت و طیف کاربردی آن ها می شود.

مصرف کنندگان صنعتی باید در زمان خرید انواع نانو ذرات مشخصات کامل داشته باشند، تا بفهمند این محصول را در چه گریدی نیاز دارند.

امروزه در زمینه فروش انواع نانو ذرات، روش های مختلف به کار برده می شود و مشتریان می توانند این محصولات را طبق روش های مصوب در جامعه مورد خریداری خود قرار دهند.

یکی از معتبر ترین روش های خرید نانو ذرات صنعتی و نانو ذرات فلزی تولید شده در برندهای مختلف ایرانی فروش اینترنتی این محصولات است. مشتریان از طریق سایت های معتبر در این حوزه نسبت به ثبت سفارشات خود می توانند اقدام نمایند.

فروش نانو ذرات زینک اکساید

نانو ذرات زینک اکساید

خاصیت ضد میکروبی نانو ذرات فلزی مخصوصا نانو ذرات اکساید زینک در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از فعالان قرار گرفته است.

اثر ضد میکروبی قابل توجه این محصول و همچنین قیمت پایین آن موجب شده است تا امکان به کارگیری آن ها در صنعت غذا جهت کاهش رشد باکتری های موجود در غذا بسیار گسترده شود.

نانوذرات زینک اکساید بر رشد باکتری های متفاوتی که در مواد غذایی می توانند فعالیت داشته باشند تاثیر دارد و باعث کاهش رشد ان ها می شود.

استفاده از نانو ذرات زینک اکساید به منظور کاهش معنی دار در تعداد باکتری های موجود در مواد غذایی طیف صنعتی این محصول را گسترده کرده است.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید