فروش محلول نانو نقره

محلول ضدعفونی کننده نانو

فروش محلول نانو نقره

محلول نانو نقره، با جدیدترین متد روز تولید شده در شرکت نانو صدرا. بدون مواد مضر برای پوست و کاملا سازگار با محیط. محصولی جدید برای رفع دغدغه های شما عزیزان که به فناوری اعتماد دارید تا از آن لذت ببرید.

بشر سالهاست از محلول نقره برای cخم استفاده می کند. استفاده از نقره برای التیام زخمها در جنگهای قدیم مرسوم بوده است اما کم کم این ماده حالت ناشناخته پیدا کرده است.

محلول ضدعفونی کننده نانومحلول نانو نقره

این محلول به شکل کلوییدی است و ذرات نقره که به صورت بسیار ریز و زیر ۱۰ نانو متر درآمده اند در آن به صورت کلوئیدی پخش هستند. وقتی سایز ذرات ریز باشد سطح بیشتری را پوشش می دهند و موثرتر عمل می کنند. به همین دلیل کوچکترین عوامل میکروبی در چنگال نانو نقره به دام می افتند و راه فراری ندارند. فرض کنید ماده به شکل ذرات کلوخه ای باشد وقتی انرا پخش کنیم فضای خالی بسیار زیاد است اما وقتی کلوخه ها به ذرات بسیار ریز درآیند سطح بیشتر پوشش داده می شود.

ذرات نانو نقره بسیار ریز هستند که دیدن آنها تنها با آخرین نسل میکروسکوپ های الکترونی امکان پذیر است. این ذرات در حد یک هسته اتمی ریز هستند و با حمله به ویروس ها که آنها بزرگترند، ویروس را محاصره می کنند و از پادرمی آورند.

محلول ضدعفونی کننده نانوساخت محلول نانو نقره در دانشگاه امیرکبیر

مجموعه نانو صدرا با همکاری متخصصان نانو سالهاست که نانو ذرات نقره را به صورت کلوئیدی در سطح وسیع پخش می کند و خبر مبتنی بر ساخت نانو کلویید نقره در نزد متخصصان ما جدید نیست و سالهاست برای مراکز تحقیقاتی و بیمارستانی این محلول را ارسال می کنیم.

لیست قیمت کلوئید نانو نقره

قیمت روز انواع نانو کلوئید نقره با غلظت های مختلف بر پایه حجم یک لیتر برحسب هزارتومان

کلوئید نانو نقره ۵۰پی پی ام: ۱۲۰

کلوئید نانو نقره ۵۰۰ پی پی ام: ۱۳۰

کلوئید نانو نقره ۱۰۰۰ پی پی ام: ۱۶۰

کلوئید نانو نقره ۲۰۰۰پی پی ام: ۲۰۰

کلوئید نانو نقره ۳۰۰۰پی پی ام : ۲۵۰

کلوئید نانو نقره ۴۰۰۰: ۳۲۰

کلوئید نانو نقره ۳۰ppm:

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید