قیمت روز کود نانو خضرا برای گندم

قیمت روز کود نانو خضرا برای گندم

کشور ما دارای زمین های کشاورزی بسیاری است که در اکثر شهرها زیر کشت انواع غلات، صیفی جات و سایر محصولات زراعی و باغی است که برای تقویت بیشتر خاک و رشد بهتر گیاهان استفاده از کود مرغوب در کنار سایر احتیاجات گیاه، امری ضروری است. با پیشرفت های زیادی که در علم نانو صورت گرفته است، امروزه انواع کود نانو و شوینده نانو با بهترین کارایی در کشور تولید می شود که نقش مؤثری در افزایش کیفیت محصولات زراعی به همراه داشته است. قیمت روز کود نانو را از همین سایت استعلام نمایید.

قیمت روز کود نانو خضرا برای گندم

مشخصات کود نانو کلات میکرو کامل خضرا

مشخصات کود نانو کلات میکرو کامل خضرااستفاده از انواع کودهای نانو و اسید کلریدریک در اصفهان در صنعت کشاورزی و باغبانی این روزها رونق زیاد پیدا کرده است و به دلیل خاصیت فراوان برای انواع گیاهان و درختان و کمک به رشد بهتر و افزایش باروری درختان مورد توجه بسیاری از کشاورزان قرار گرفته است و یکی از کودهای پرفروش می باشد. کود نانو خضرا یکی از بهترین کودها برای کشاورزی است و با آزمایشاتی که بر روی آن صورت گرفته به این تیجه رسیده اند که این کود بهترین کارایی را در تقویت گیاهان و رشد بهتر آن ها دارد. مشخصات کود نانو عبارت است از: دارای انواع مواد معدنی از جمله آهن بالا، منگنز به مقدار زیاد، و میزان مناسبی از عناصر مس و بور را داراست که این عناصر برای گیاهان بسیار مفید می باشد.

این محصول در شرکت های تولید کننده با بهترین کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می شود و بسته بندی های این کودها مختلف می باشد. در زمانی که آهن موجود در خاک کم باشد، استفاده از این کود باعث سنتز بهتر کلروفیل در گیاه شده و برای عمل فتوسنتز در گیاهان نقش مهمی دارد. از انواع کودها می توان به کود کشاورزی نانو، کود کشاورزی گیاهی، کود کشاورزی شیمیایی، کود کشاورزی گرانوله و کود کشاورزی زیستی اشاره نمود.

خواص انواع کود نانو کشاورزی

خواص انواع کود نانو کشاورزیامروزه انواع کود برای درختان در کنار آب و خاک و نور بسیار پراهمیت می باشد و در رشد بهتر محصول و باکیفیت تر شدن محصولات کشاورزی بسیار مؤثر است. تولید کنندگان  با استفاده از بهترین مواد نانو و به کارگیری مکانیزم های پیشرفته بهترین و باکیفیت ترین کودها را برای انواع گیاهان  و محصولات کشاورزی تولید می کنند و یکی از بهترین آن ها کود نانو خضرا می باشد که هیچ خطری برای سلامتی انسان و محیط زیست ندارد و بهترین خاک را برای پرورش انواع گیاهان فراهم می کند.

کودهای نانو دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از: نان کود کلات کلسیم، نانو کود کلات خضرا و نانو کود رویش و … . با توجه به کیفیت بالا و مرغوبیت، این محصول فروش بالایی دارد. کودها دارای سه رده اولیه، میانی  و تخصصی هستند و کشاورزان با توجه به نوع محصول زراعی باید کودهای مناسبی را با نیاز و شرایط رشد و نمو گیاهان در این مراحل استفاده نمایند. از ویژگی ها و مزیت های استفاده از کود نانو کشاورزی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  این کودها دارای ساختی پایدار در مقابل تغییرات در ساختار خاک و محیط هستند.
  • هیچ گونه آلودگی ایجاد نمی کنند.
  • عمل گرده افشانی به درستی صورت می گیرد.
  • برای محیط زیست خطری ندارند.
  •  گیاه و خاک را تقویت می کنند.
  • رساندن مواد معدنی مورد نیار به گیاه

لیست قیمت انواع کود نانو کشاورزی

لیست قیمت انواع کود نانو کشاورزینانو کود کلاته خضرا دارای عناصری همچون آهن، منگنز، روی و … می باشد که یکی از قوی ترین مکمل ها ی غذایی برای رشد بهتر انواع گیاهان و محصولات زراعی بوده و خاک را تقویت و مقاوم می کند. کشاورزان به روش های مختلفی از این کود استفاده می کنند و بسیاری از کشاورزان این کودها را با آب ترکیب نموده و سپس استفاده می کنند و برخی دیگر به صورت چالکود استفاده کرده و آبیاری را متناسب با ظرفیت زمین انجام می دهند.

در کشور ما در اکثر شهرها، زمین های کشاورزی زیادی برای کشت انواع غلات و سبزیجات و صیفی جات وجود دارد که استفاده از انواع کودهای نانو برای تقویت و اصلاح بافت خاک بسیار مؤثر است همچنین برای کم کردن آلودگی آب های زیر زمینی نیز بسیار مفید است. قیمت کود نانو به عوامل زیادی بستگی دارد و شرکت های تولید کننده این محصول را در بسته بندی های متنوع با حجم و وزن مختلف تولید می کنند که قیمت آن با توجه به وزن، کیفیت، نوع بسته بندی، نحوه خرید و فروش، شرکت تولید کننده و … متفاوت می باشد.

نام کود قیمت/کیلوگرم (هزار تومان)
کود نانو کلات آهن ۹%
کود نانو کلات آهن ۷%
کود نانو کلات پتاسیم
کود نانو کلات کلسیم
کود نانو کلات روی
کود نانو کلات میکروکامل
کود نانو کلات منیزیم
کود نانو کلات منگنز
کود نانو کلات مس
کود نانو کلات فسفر
کود نانو کلات مولیبدن
کود نانو کلات بور
کود نانو کلات سوپر
کود npk202020
کود npk121236
کود نانو کلات نیتروژن مایع
کود نانو کلات سیلیس مایع

تأثیرات کود نانو برای گندم

تأثیرات کود نانو برای گندم کود نانو گندم به دلیل داران بودن انواع املاح معدنی برای این محصول بسیار مفید است و در تقویت ریشه زایی آن تأثیر زیادی دارد و مقاومت گیاه را در برابر سموم و آفات بالا می برد و در رشد سریع تر این محصول نیز نقش مهمی دارد. این کود دارای انواع مواد معدنی از جمله آهن بالا و منگنز مناسب و میزان مناسبی از بور و مس را داراست که بر افزایش رشد گیاهان به ویژه گندم بسیار مناسب است. استفاده از این کود برای گندم دارای مراحل مختلفی است که عبارت است از:

  •  قبل از کاشت گندم باید کود کلات میکرو کامل را به میزان ۲۰۰ گرم به ازای هر ۲۵۰ کیلو گرم بذر با محلول رقیق شده کود ترکیب کرد.
  • در مرحله پنجه زنی محلول پاشی با استفاده از کود کلات میکرو کامل ۲ در هزار باشد.
  • در مرحله ساقه دهی محلول پاشی با زدن کود کلات میکرو کامل ۳-۲ در هزار به انتهای ساقه انجام شود.
  • محلول پاشی در مرحله خوشه دهی با زدن ۳-۲ در هزار کود کلات میکرو کامل انجام گردد.

استفاده از کودهای نانو به محیط زیست آسیبی وارد نکرده و هیچ خطری برای سلامتی انسان ها و سایر حیوانات نیز ندارد و بسیاری از کشاورزان و باغداران به راحتی می توانند از انواع این کودها با توجه به نوع محصول و احتیاجات خاک استفاده کنند، تا بتوانند محصولی با بهترین کیفیت را تولید کنند.

کود نانو خضرا به دلیل کیفیت بالایی که دارد، پرفروش تر از سایر انواع این کود می باشد و دارای انواع مواد مغذی و مورد نیاز برای گیاهان می باشد و تقاضا برای تولید و عرضه آن رو به افزایش است. شرکت های تولید کننده متعددی در زمینه تولید انواع این کودها با کیفیت عالی در حال فعالیت هستند تا محصولی با قیمت مناسب و برترین کیفیت به دست مصرف کننده برسانند.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت نانو صدرا
 مدیر عامل شرکت: آقای امید رحمانی
مشاور مشتریان: 09120340113
آدرس آی دی تلگرام: Nanozarat_admin@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@nanosadra.com
تماس بگیرید