مرکز خرید نانو اکسید مس

مرکز خرید نانو اکسید مس

از مرکز خرید نانو اکسید مس، می توان محصولاتی با کیفیت، استاندارد و کاربردی را تهیه کرد. این نوع از فرآورده یکی از اکسیدهای پرمصرف معدنی محسوب می باشد که از ترکیب اکسیژن با مس دو ظرفیتی به دست آمده است. ما در این مقاله به جنبه های مختلفی از این ماده و همچنین قیمت نانو ذرات مس می پردازیم.

مرکز خرید نانو اکسید مس

بررسی خصوصیات ضد باکتریایی نانو ذرات

بررسی خصوصیات ضد باکتریایی نانو ذرات قرار است تا در این بخش به صورت اجمالی به بررسی خصوصیات ضد باکتریایی نانو ذرات اشاره نماییم. تولید ماده در سایزها کوچک نانومتری، سبب شده خواص متعددی مواد کشف شده به دست آورند. آنان امروزه کاربرد زیادی در تولید انواع محصولات پیدا کرده اند.

از طرفی، تولید این مواد، به روش های زیستی در علوم گوناگونی الکترونیک، اپتیک و پزشکی به کار گرفته می شوند. اما نتایج آزمایش های مختلف نشان می دهد که با افزایش دادن چگالی نانو ذرات، فعالیت های ضد باکتریایی نیز بیشتر می شوند.

از سویی، نتایج نشان دهنده این است که نانو ذرات سنتز شده، آن هم از عصاره های میوه می توانند یکی از عامل های اصلی ضد باکتریایی باشد. روی هم رفته، تحقیقات گوناگونی بر روی فلزاتی همچون مس و نقره در این حوزه صورت گرفته که برآیند آن قابل قبول بوده و باعث استفاده زیادی از این ذرات نانومتری در صنایع شده است.

این محصولات را امروزه در کارهایی همچون تبدیل انرژی خورشیدی، ابررساناها، ذخیره سازی مغناطیسی، مقاومت سرامیکی و فوتوگرمایی ها به کار می گیرند. همچنین به اشکال پودری و غیره نیز شاهد عرضه آنان هستیم.

قیمت جدید نانو اکسید مس در بازار

قیمت جدید نانو اکسید مس در بازار در بازار قیمت جدید نانو اکسید مس گوناگون اعلام می گردد. این محصولات را شرکت های مختلفی تولید کرده و طبیعی است که مسائلی همچون کیفیت، نوع ارائه، بسته بندی و غیره نیز فرق داشته باشد. در هر حال، در کنار نوع پودری عناصر، شاهد عرضه اسپری نانو مس هم هستیم که کاربردهای متفاوتی دارد.

روی هم رفته، با در نظر گرفتن ویژگی های محصول نرخ ها را شرکت های سازنده تعیین می نمایند که در زیر به چند نمونه از خصوصیات این ماده اشاره می کنیم:

  • اشتعا‌ل زایی
  • داشتن خاصیت نامحلولی در آب
  • دارای شکل ظاهری کروی
  • دارای ساختاری مونوکلینیک

نانو ذرات اکسید مس، اصولاً در آمونیاک و الکل حل می شوند. آنان از نظر پایداری فیزیکی و شیمیایی عملکرد عالی دارند. در هر حال، چنین محصولاتی را بهتر است که از یک منبع با اعتبار تهیه کنید.

ما پیشنهاد می نماییم تا برای به دست آوردن نرخ های جدید و همچنین تهیه با کیفیت ترین ها، با کارشناسان بخش فروش این سایت نیز مشورت نمایید. آنان راهنمایی های لازم را انجام می دهند.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آروین پلاست
 مدیر عامل شرکت: آقای امید رحمانی
مشاور مشتریان: 09120340113
آدرس آی دی تلگرام: Nanozarat_admin@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@nanosadra.com
Call Now Buttonتماس بگیرید